Autobrand op de A12 bij Ede - Caravan veiliggesteld

09 aug , 11:56112
261683
Ede.nieuws.nl
EDE – Zaterdagmiddag 8 augustus ’26 rond 16.40 uur is er brand uitgebroken in een auto op de A12 bij Ede.
De auto stond binnen de kortste keren in vuur en vlam op de vluchtstrook, wat zorgde voor flinke rookontwikkeling. Gelukkig kon de caravan die achter de auto hing nog net op tijd worden losgekoppeld.
De brandweer was snel ter plaatse en rukte uit met zowel een tankautospuit als een waterwagen om het vuur te bestrijden.
Ondanks hun inzet was de auto niet meer te redden en brandde volledig uit. Ook de berm vatte deels vlam door de hitte van het vuur. Bij het incident zijn geen gewonden gevallen. Een bergingsbedrijf heeft het voertuig vervoerd naar de standplaats van de berger. Daar zal worden onderzocht of de hybride auto in een bak met water geplaatst zal worden.
loading

Loading articles...

Loading