BARNEVELD - Op zaterdag 28 juni ’25 rond 07.21 uur is er brand uitgebroken in een woning in de wijk Veller in Barneveld.
Brandweer, politie en de ambulancedienst zijn met spoed ingezet voor de brand. Toen de brandweer arriveerde bij de woning, bleek dat de bewoners de vlammen met emmers water en een tuinslang hadden geblust.
De bewoners zijn na behandeling door de ambulancemedewerkers, voor verdere behandeling overgebracht naar het ziekenhuis. Ten minste twee kinderen zijn bij buurtbewoners ondergebracht.
De brandweer heeft de woning geventileerd. Medewerkers van stichting Salvage zijn ingeschakeld om de bewoners te helpen.
De oorzaak van de brand was een plastic bak met speelgoed, die is gaan branden. Dit veroorzaakte veel rook. Op het moment van de brand waren twee volwassen en vier kinderen in de woning aanwezig.