4-10 september: Week van de Alfabetisering

09 aug 2017, 11:22Gemeente
barneveld logo lang rgb klein
Barneveld.nieuws.nl
2,5 miljoen volwassenen in Nederland hebben moeite met lezen, schrijven en rekenen. Om dit onder de aandacht te brengen organiseert Stichting Lezen & Schrijven van 4 t/m 10 september de Week van de Alfabetisering.
Bibliotheek Barneveld zet tijdens de Week van de Alfabetisering laaggeletterdheid op de kaart door het organiseren van twee activiteiten. Informatiemiddag over Taal & Geld (voor professionals)
Op dinsdag 5 september organiseert de bibliotheek in samenwerking met Stichting Lezen & Schrijven kosteloos een informatiemiddag over Taal & Geld speciaal voor professionals. Krijgt u wel eens vanuit uw functie te maken met schuldenproblematiek? Wist u dat laaggeletterdheid en schulden vaak hand in hand gaan? Weet u hoe u laaggeletterdheid kunt herkennen? Bent u op de hoogte op welke wijze u uw klanten hierin het beste kunt begeleiden? Al deze vragen zullen tijdens de informatiemiddag aan bod komen.
Praktische informatie
Deze activiteit vindt plaats op dinsdag 5 september van 15.00-17.00 uur (inclusief netwerkborrel). Deelname is gratis. U kunt zich vóór 31 augustus aanmelden door een e-mail te sturen naar [email protected] of te bellen naar 0342-403 483.
Taalspelletjes voor de jeugd
Jeugdleden (6-12 jaar) worden tijdens de Week van de Alfabetisering uitgedaagd om te spelen met taal. Kom langs bij de informatiebalie om een pakketje taalspelletjes af te halen. Leuk en leerzaam!
Nieuwstraat 29, Barneveld
Bibliotheek
Dinsdag 5 september 2017,
15:00 tot 17:00 uur.
loading

Loading articles...

Loading