Kom naar de Circulaire Kledingbeurs

28 feb , 10:46 Gemeente
csm circulaire kledingbeurs 000bc28960
CSM
Circulaire Kledingbeurs

BARNEVELD - Op 29 maart 2025 organiseert de gemeente een Circulaire Kledingbeurs, samen met een aantal kringloopwinkels uit Barneveld.

Op de Circulaire Kledingbeurs in de Veluwehal kunt u tweedehands kleding kopen en verkopen. Ook is het Repair Café aanwezig, waar u apparaten kunt laten maken.

Het is duurzamer om kleding een tweede leven te geven, dan om nieuwe kleding te kopen. Bij het maken van goedkope kleding wordt veel water (voor bijvoorbeeld katoenplanten) en energie gebruikt. Ook komen er schadelijke stoffen vrij. Dit zorgt voor vervuiling. Als u tweedehands kleding koopt of verkoopt, is dat goed voor het milieu en voor uw portemonnee.  

Aanmelden kledingverkoop  

Als u zich aanmeldt voor de kledingbeurs, kunt u uw eigen tweedehands kleding verkopen.

Aanmelden kan door vóór 29 maart een mailtje te sturen naar [email protected](Verwijst naar een e-mailadres) met daarin uw naam en telefoonnummer.

Voor 30 inwoners van de gemeente hebben we een gratis verkoopplek. Vol=vol!

Repair Café 

Het repareren van apparaten bij een Repair Café is slim. Soms is een koffiemachine, waterkoker of haardroger makkelijk te repareren door één van de vrijwilligers. Dan is het niet nodig om een nieuw apparaat te kopen. Dat scheelt!

Praktische informatie

Wanneer: zaterdag 29 maart, 10.00 – 15.00 uur  

Waar: Veluwehal Barneveld  

Toegang: gratis