Start cursus Klik & Tik

03 apr 2018, 9:09Kunst & cultuur
jpg
Barneveld.nieuws.nl
Wilt u graag met de computer leren werken of er wat handiger in worden? Dan bent u van harte welkom bij de cursus Klik & Tik die op woensdag 2 mei start in de Bibliotheek Barneveld in Kootwijkerbroek. Tijdens 5 bijeenkomsten van 1,5 uur werkt u individueel en op uw eigen tempo, maar er zijn altijd begeleiders aanwezig om te helpen bij vragen. Deelname is gratis.
Opzet
Klik & Tik bestaat uit drie onderdelen, namelijk: basisfuncties van de computer, basisfuncties van het internet en samen ’t web op. Met een online oefenprogramma en een werkboek wordt alles stap voor stap uitgelegd. De bijeenkomsten zijn telkens van 14.30-16.00 uur en vinden plaats op woensdag 2, 9, 16, 23 en 30 mei. Als u de hele cursus heeft doorlopen ontvangt u een certificaat.
Praktische informatie
Deelname is gratis. Voor het werkboek vragen we een eenmalige vergoeding van € 10. De cursus wordt gegeven in De Essenburcht, Schoonbeekhof 1 in Kootwijkerbroek. U kunt zich opgeven aan de balie in Bibliotheek Barneveld , di t/m za vanaf 14.00 uur of u belt met 0342-403 483. Ook kunt u zichzelf opgeven bij Rida van Triest, Welzijn Kootwijkerbroek, 06-20393990. Let op! Wij willen graag dat de cursus aansluit op uw behoefte. U wordt daarom eerst teruggebeld door een medewerker van de bibliotheek. Samen bepalen we of de cursus Klik & Tik aansluit en wordt de aanmelding wel of niet definitief gemaakt.
loading

Loading articles...

Loading