
Korte inhoud van het blijspel, geschreven door Hans van Wijngaarden:
Jan komt geld te kort voor de jubileumreis van dokter Pil en denkt op een slimme manier dat te kort aan te vullen door het huis van de dokter te verhuren. Kees en Koba, een stel uit de klei getrokken vakantiegangers, zijn de huurders. Maar op het moment dat zij arriveren, komt ook José, de dochter van dokter Pil onverwacht thuis.
Kees wordt al snel aangezien voor de dokter en hij geeft hele waardevolle adviezen. Het vriendje van José is achter haar aangekomen en heeft er alles voor over om haar te veroveren. Al met al wordt het één pot met narigheid. Loopt dit wel goed af?
Kaarten zijn te verkrijgen in de voorverkoop bij Bloemsierkunst Van Dijk, Wesselseweg 145, Kootwijkerbroek (0342 44 22 04) of aan de zaal.
Volg ons ook op Facebook: 'Toneelvereniging Kootwijkerbroek'
Voorstelling
Zaterdag 25 november 2017, 20:00 tot 22:45 uur.
Schoonbeekhof 1, Kootwijkerbroek
De Essenburcht






