Walk & Talk in de Bibliotheek

06 sep 2018, 11:43Kunst & cultuur
walk talk ocaro
Walk-Talk-Ocaro
WERKZOEKENDEN KUNNEN OMSCHOLEN DOOR LEER & WERKTRAJECT
Iedere tweede woensdag van de maand organiseert de Bibliotheek Barneveld de netwerkbijeenkomst Walk & Talk, dé koffiepauze voor werkzoekenden. Op woensdag 12 september licht Ocaro van 9.30 tot 11.30 uur, onder het genot van een kopje koffie & thee, de voordelen van een leer & werktraject toe aan de deelnemers. Iedereen die een (andere) baan zoekt, is van harte welkom!
Erkend Talent
Ocaro licht tijdens de Walk & Talk de werkwijze van het leer & werktraject in algemene zin toe, en beantwoord de vragen van de deelnemers. Ocaro uit Eerbeek is met haar opleidingsprogramma ‘Erkend Talent’ ervaren in het helpen van werkzoekenden aan een erkend diploma, en vaak zelfs, aan een nieuwe baan middels een leer & werktraject. Naar aanleiding van vorige trajecten heeft ongeveer 80% van de deelnemers op dit moment een betaalde baan. Dit najaar start zij in Barneveld ook een nieuwe klas voor het opleiden van mensen tot een Contact Center medewerker met een erkend mbo3-diploma.
Na afloop is er gelegenheid tot netwerken en het delen van sollicitatie-ervaringen. Iedereen is welkom iedere 2e woensdag van de maand en de entree is gratis.
De eerstvolgende datum van Walk & Talk: woensdag 10 oktober 2018 van 9.30 – 11.30 uur. Dan gaat de bijeenkomst over Netwerken & Communicatie.
De Bibliotheek Barneveld stimuleert, ondersteunt én faciliteert alle inwoners van de gemeente Barneveld in hun persoonlijke ontwikkeling. Iedereen kan zodoende mee doen en bijdragen aan de (Barneveldse) samenleving. De bibliotheek zoekt hierdoor actief verbinding tussen mensen, informatiebronnen en organisaties. Zij voorziet in betrouwbare kennis en informatie. Ook levert zij een belangrijke bijdrage aan het versterken van vaardigheden zoals lezen, mediawijsheid en kennisverwerving.
loading

Loading articles...

Loading