EXTRA BOEKEN VOOR DE BOEKENBOMEN

22 aug 2018, 11:41Nieuws
boeken boom
Bibliotheek
Met de Week van de Alfabetisering voor de deur heeft Bibliotheek Barneveld de Boekenbomen die te vinden zijn in vier supermarkten nabij het centrum van Barneveld, aangevuld met een selectie van elk 40 boeken die toe waren aan een tweede leven.
De boeken die in de Boekenboom te vinden zijn, kunnen vrijblijvend meegenomen worden. Daarnaast biedt het de mogelijkheid om een gelezen boek dat het verdiend om ook door anderen gelezen te worden, in de boom te plaatsen. Iedereen kan daarmee lezen en het ervaren van het plezier daarvan een stukje toegankelijker te maken.
Nieuwsgierig wat er zoal aan de bomen is toegevoegd? Loop dan eens binnen bij een van de volgende supermarkten: de Albert Heijn aan de Burgemeester Kuntzelaan, de Plus aan het Gowthorpeplein, de Jumbo aan de Nieuwe Markt of de Jumbo aan de Amersfoortsestraat.
De Boekenbomen zijn een initiatief van Tom van den Belt en in nauwe samenwerking met de Bibliotheek Barneveld op 21 maart 2015 ‘geplant’. Ons Bedrijf heeft de realisatie van deze bomen voor haar rekening genomen. Fonds 1845 zorgde voor medefinanciering.
loading

Loading articles...

Loading