Afsluitingen A1 tussen Barneveld en knooppunt Hoevelaken

10 dec , 11:01 Nieuws
rijkswaterstaat-scaled
Rijkswaterstaat
Ter illustratie.

In december 2025 werkt Rijkswaterstaat aan de A1 bij knooppunt Hoevelaken.

Asfalt wordt hersteld en markeringen worden verbeterd. Door dit onderhoud is de A1 op verschillende momenten in oostelijke of westelijke richting afgesloten. 

Afsluitingen van Barneveld richting knooppunt Hoevelaken

Er zijn afsluitingen tussen Barneveld en knooppunt Hoevelaken in westelijke richting, richting Utrecht. Dit deel van de A1 is afgesloten van maandag 8 tot vrijdag 12 december, steeds van 21.00 tot 05.00 uur.

Afsluitingen van knooppunt Hoevelaken richting Barneveld

Er zijn afsluitingen tussen knooppunt Hoevelaken en Barneveld in oostelijke richting, richting Apeldoorn. Dit deel van de A1 is afgesloten van maandag 15 tot vrijdag 19 december, steeds van 21.00 tot 05.00 uur.

Omleidingen

Op- en afritten worden afgezet. Verkeer wordt omgeleid via borden langs en boven de weg. Volgens Rijkswaterstaat moeten weggebruikers rekening houden met een extra reistijd van 15 minuten.

Meer informatie

Zie voor meer informatie over de wegwerkzaamheden de pagina over de A1 van Rijkswaterstaat.

Rijkswaterstaat(Verwijst naar een externe website)